KURUMSAL

Kullanıcı Sözleşmesi

NOVEL Ltd. internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İnternet sitemizdeki hizmetlerimizi kullanmak için sitemize üye olmanıza gerek yoktur. Bizimle iletişim kurmak veya teklif talebi göndermek istediğiniz zaman, iletişim bilgilerinizi sizden talep edeceğiz.

Novel.com.tr internet sitemizdeki yenilikler ve sair konulardaki reklam ile duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız novel.com.tr’nin e-posta gönderim listesine kayıt olabilirsiniz. E-posta gönderim listesinden çıkmak istiyorsanız, bize bildirmeniz yeterlidir.

İnternet sitemiz aracılığıyla tarafınızdan edindiğimiz kişisel verilerinizin nasıl toplandığı ve işlendiğinin detaylarına “Gizlilik Politikamız” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bunların haricinde önemle belirtmek isteriz ki internet sitemizi ziyaret etmeniz ile birlikte aşağıdaki hususların hukuken geçerli olduğunu ve tarafınızı bağladığını kabul ediyorsunuz. O nedenle internet sitemiz kullanım koşullarını dikkatle okumanızı rica öneririz.

Bu internet sitesinin sahibi ve işleticisi NOVEL DIŞ TİCARET VE PAZ. LTD. ŞTİ.’dir. Şirketimiz, öncesinde haber vermeksizin işbu internet sitesinde tek taraflı her türlü değişikliği yapma haklarını saklı tutmaktadır.

İnternet sitemizde mevcut tüm materyal ve içerik, ticari markalarımız ve markalarımıza ilişkin telif hakları da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları Şirketimize veya Şirketimizin bağlı olduğu şirketler grubuna aittir. İnternet sitemizde bulunan bazı içerikler, kaynağı paylaşılarak başka kaynaklardan alınmış veya alıntılanmış olabilir. Bu şekilde yapılan tüm alıntılar için, telif ve mülkiyet hakkı kaynak sahiplerine ait olup, izin haklarını değiştirmeleri ve bildirmeleri durumunda derhal internet sitemizden kaldırılacaktır.

Ürün, içerik, görsel içerik, kod ve yazılımlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın internet sitemizde yer alan hiçbir materyal ve/veya içerik Şirketimizin yazılı ön izni olmaksızın kati surette değiştirtilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, aktarılamaz, gerçekleştirilemez, dağıtılamaz ya da satılamaz. Şirketimize ait iletişim kanalları kullanılarak ve bizden onay alınarak kişisel bilgi amacı güden ve ticari olmayan çoğaltımlara ancak tüm ilgili telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerine sadık kalınması koşuluyla izin verilebilir.

İnternet sitemizde yer alan bilgilerin güncel, eksiksiz ve doğru olması konusunda Şirketimiz her türlü çabayı göstermektedir. Ancak önemle belirtmek isteriz ki Şirketimiz, gerek internet sitemizde yer alan harici bağlantılar ile içerikler gerekse internet sitemizde yayımlanan diğer tüm bilgiler yönünden bir garanti vermemekte olup (virüssüz olması da dahil), bu verilerde sehven meydana gelebilecek hata ya da eksikliklerden mesul değildir. Bu kapsamda internet sitemizde mevcut bilgilerin doğrudan veya dolaylı kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı ya da sair zarardan her türlü mesuliyeti reddetmekteyiz.

İnternet sitemizde paylaştığımız yazılar, ticari amaç taşımayıp, ziyaretçi bilgi seviyesini arttırmaya yönelik metinlerdir. Bu çalışmalardan en iyi şekilde yararlanacağınızı düşünüyor, sizlerin de bu bilgi ansiklopedisini genişletme yönündeki taleplerinizi dikkatle izliyoruz.

NOVEL Ltd.

Her türlü soru ve önerileriniz için info@novel.com.tr adresine e-posta gönderebilir, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: NOVEL DIŞ TİCARET VE PAZ. LTD. ŞTİ.
Eposta: info@novel.com.tr
Tel: +90 (216) 428 09 21