KURUMSAL

Hakkımızda

NOVEL, kurucumuz Erol Polat’ın mühendislik hizmetleri çerçevesinde uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimlerini endüstriye yönelik alanlara aktarmak amacıyla, 1996 yılında İstanbul’da faaliyetine başlamıştır.

NOVEL, başta Japonya ve ABD olmak üzere kaliteleri dünyaca bilinen teknoloji üreticisi firmaların gaz alarm ve ölçüm dedektörleri, iş sağlığı ve güvenliği ölçüm cihazları, çevre ve çalışma ortam ölçüm cihazları ve iş güvenliği izleme sistemlerinin ithalatını ve satışını yapmakta, satış sonrası eğitim ve teknik desteklerini sağlamaktadır. Bunların yanı sıra; temiz oda teknolojileri, rulman yağ analiz cihazları, oksijen analizörleri de aktivite alanlarımız arasındadır.

NOVEL’in ana faaliyet alanlarından biri de Japonya merkezli “AIPHONE” İnterkom ve Haberleşme Sistemleri ürünlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleridir. AIPHONE’un geniş ürün yelpazesi, basit kapı haberleşme sistemlerinden, IP bazlı interkomlar gibi çok gelişmiş endüstriyel ürünlere kadar uzanmaktadır. “AIPHONE” markası, gururla temsil ettiğimiz Japon teknolojisinin en ileri örneklerini oluşturmaktadır.

NOVEL, cihaz tedariklerinin yanı sıra, deneyimli teknik personeli ile endüstriyel kuruluşlarda ve Organize Sanayi Bölgelerinde doğalgaz kaçak tarama hizmetlerini vermektedir. Ayrıca, tedarik edilen gaz ölçüm cihazlarının kalibrasyonları, TSE onaylı Novel Teknik Servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz

Novel, çözüm ortaklarına sunduğu hizmet kalitesini sürekli artırmayı, bu kaliteden ödün vermeden en hızlı çözümü sunmayı ve uygulamayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve gelişime açık bir bakış açısıyla, son teknolojik gelişmeleri izlemek ve bu gelişmeleri çözüm ortaklarımızla paylaşmak, faaliyet alanlarımızda değer yaratmak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.